Вітаємо! Ваш статус  — організатор дослідження в школі, що надає право генерувати коди-паролі учасників, контролювати процес опитування і переглядати узагальнені результати школи.

Призначення даної сторінки  — генерація кодів-паролів для опитуваних. Код-пароль має функцію багаторазового доступу до сиситеми опитування та системи отримання власного індивідуального результату. За потребою учасника цей код-пароль може використвуватися в інших модулях дослідження. Система участі в різних модулях надає учаснику більше інформації про особливості власної готовності до професійного самоздійсненння. Передача кодів-паролів від організатора учаснику має відбуватися конфіденційно. Не допускайте обміну кодів-паролів між учасниками!

Генерація кодів-паролів відбувається поступально (у спосіб накопиченнязагального списку). Необхідна кількість кодів-паролів генерується за кожною з вибраних Вами категорій: стать, клас (навчальний клас, педагоги, батьки…).

Загальний список кодів-паролів утворюється автоматично і стає формою для обліку. Імена в базу не поступають, що гарантує захист персональної інформації.

Всі поля обов’язкові до заповнення!