ГЕНЕРАЦІЯ ДИНАМІЧНОГО ДОВІДКОВОГО БЮЛЕТЕНЯ

Ви знаходитеся на початковій сторінці для генерації динамічного довідкового бюлетеня. Перед початком генерації необхідно ознайомитися з вихідними положеннями щодо суб'єктів і правил доступу до генерації.

У динамічному довідковому бюлетені враховуються дані всіх учасників всеукраїнського онлайнового опитування. Дані формуються на різних територіальних рівнях: всеукраїнському, окремої області, конкретного населеного пункту, окремого навчального закладу та окремого респондента. Послуга з надання доступу до даних надається на інформаційному та рефлексивному рівнях. Інформація може бути подана як в цілому, так і в порівнянні. Інформаційна частина є основою для нового типу суб'єктивно значимого продукту у вивченні громадської думки, який утворюється в результаті репрезентативної рефлексії.

На інформаційному рівні діють правила:

  1. Всеукраїнський рівень доступний всім потенційним споживачам без обмежень.
  2. Право доступу до даних на рівні окремої області, населеного пункту, навчального закладу мають учасники опитування – респонденти та організатори, – належні до вказаних територій та закладів. Право здійснюється за відомим суб'єкту паролем.
  3. Для осіб, що не брали участі в опитуванні, дані (якщо вони не є конфіденційними) доступні на будь якому рівні за дозволом керівника дослідження:
  4. Доступ до персональних даних (окремого респондента) має лише їх автор.

Рефлексивна послуга:

  1. Рефлексивна послуга доступна суб'єкту, масштаб якого описаний вище, на відображувальному рівні – у спосіб виділення даних суб'єкта на фоні всеукраїнської вибірки. Право здійснюється за паролем, відомим суб'єкту.
  2. На розуміючому і перетворювальному рівнях рефлексивна послуга надається у форматі консультацій, семінарів, тренінгів або аналітичних продуктів.
  3. Якщо ви не учасник дослідження, рефлексивна послуга може бути надана Вам тільки після проходження тестування.